Hakkımızda

Aksu KKafe Hakkımızda En iyiye

2009 yılından bu yana siz değerli misafirlerine hizmet veren Aksu Kafe, şehir hayatının stresinden biraz uzaklaşıp sevdikleriyle birlikte eğlenceli vakit geçirmek ve hoş sohbetler etmek isteyen herkes için en uygun mekandır.

Aksu Parkı'nın içerisinde, iki katlı tamamen ahşap bir yapıda hizmet veren Aksu Kafe, sahip olduğu açık-kapalı ve teras kullanım alanı ve her akşam sunduğu canlı müziği ile yaz-kış mevsim ayırt etmeksizin misafirlerini ağırlamaktadır.

Menüsündeki tüm lezzetlerini her zaman en yüksek kalitede tutan Aksu Kafe, eşsiz ve zengin menüsü, kendine özgü tatları ve tüm Sivas'ta adından söz ettiren Serpme KÖY Kahvaltısı, Sivas Köftesi gibi lezzetlerin yanı sıra konumu ve güleryüzlü hizmeti ile de öne çıkmaktadır.

Ayrıca Hatay'ın yüzlerce yıllık geleneksel lezzeti olan Hatay künefesine de menüsünde özel bir yer ayıran Aksu Kafe, misafirlerini bu lezzetin en taze ve en kalitelisi ile buluşturmak için künefeyi Hatay'dan özel olarak getirmektedir.

Vizyonumuz

Kafe sektöründeki genel algıyı değiştirerek tamamen kaliteyi ve hijyen kurallarına uygun bir hizmet anlayışı geliştirerek Sivas'ın en çok tercih edilen ve ilk akla gelen kafesi olmak, eşsiz zengin menü, güleryüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ve geniş kullanım alanları özellikleriyle tüm misafirlerimize en üst düzeyde hizmet vererek onları evlerinde hissetirmektir.

Misyonumuz

Tüm misafirlerimizin beklentilerini en hızlı ve en kaliteli şekilde karşılamak ve onlara her zaman kaliteli ve hijyenik ürünler sunmak. Alanında tecrübeli, güleryüzlü ve hızlı personellerimiz ile tüm misafirlerimizin isteklerine uygun hizmeti vererek, memnuniyetlerini en yüksek ölçüde karşılamak, önümüzdeki beş yıl içerisinde Sivas'ta kahvaltı, yemek, canlı müzik ve eğlence denildiğinde akla gelen ilk mekan olmak.

Aksu Kafe Hakkında
Aksu Kafe Hakkında
Aksu Kafe Hakkında