Covid-19 Önlemlerimiz

Covid Önlem

Önlemlerimizi Aldık!Aksu Kafe

Çok kısa sürede dünya çapında ciddi bir tehdit haline gelen Covid-19 virüsü ile ilgili tüm gelişmeleri en baştan bu yana üzülerek takip ediyoruz. Virüsün kamuoyuna duyurulduğu andan itibaren, bu konudaki tüm tedbirlerini artıran Aksu Kafe ailesi olarak, çalışanlarımız ve siz değerli müşterilerimiz için aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Aksu Kafe ailesi olarak, Coronavirus (Covid-19) hakkındaki haberleri ve gelişmeleri yakından izliyoruz. Bu bağlamda Dünya Sağlık Örgütü ve Bakanlıklarımız tarafından verilen tavsiyelere harfiyen uyuyoruz.

Dünya Sağlık Örgütü'nün ve Bakanlıklarımızın tavsiyelerine dayanarak, özellikle el hijyeni odaklı temel hijyen protokolünün önemi konusunda bilincin yüksek tutulması adına tüm çalışanlarımız ile kapsamlı iletişim halindeyiz. Girişlerde ve çıkışlarda dezenfektan işlemi uygulamaktayız.

Çalışanlarımızın müşteriler ile hiçbir şekilde tensel temas kurmaması ve kişisel korunmasını aksatmaması konusunda uyarılarımızı gerçekleştiriyoruz.

Personelimizin sağlığını yakından takip ediyoruz. En ufak bir şüphe halinde sağlık kuruluşları ile temasta olacağız.

Girişlerde ateş ölçümü yaparak değerli müşterilerimizi en ufak riskten bile uzak tutmaya çalışıyoruz.

Personelimizin maske ve eldiven ihtiyaçlarını düzenli olarak tedarik ediyoruz ve bu konuda çok hassas davranıyoruz.

Masa sayımızı %50 oranda azalttık ve siz değerli misafirlerimizi mesafe kurallarına uygun olarak ağırlıyoruz.

Kasada koruyucu branda ve temassız ödeme seçenekleri ile teması sıfıra indiriyoruz.

Düzenli olarak mutfak temizliği yapıyoruz. Usta aşçılarımız gün içerisinde periyodik olarak dezenfekte olmakta.

Dünya genelinde yayılımına devam eden Koronavirüs krizinin üstesinden hep birlikte geleceğimize inanıyoruz ve böyle bir dönemde tüm önlemlerimizi alarak, siz değerli müşterilerimizin hiçbir sağlık sorunu yaşanmadan misafir etmeyi yurttaşlık görevi olarak görüyoruz. Bu görevi sonuna kadar yerine getirmek de bizim asli sorumluluğumuzdur.